info@bariatricglobe.com www.bariatricglobe.com
+90 533 122 34 34 +90 533 122 34 34

Hoşgeldiniz

Hoşgeldiniz

Günümüzde dünya üzerinde yaşayan her 3 kişiden biri obezite ile savaş verirken, bu sayı her geçen gün daha da artış göstermektedir. Obezite, ciddi sağlık problemlerine yol açmakla beraber çok ciddi psikolojik sorunları da beraberinde getirmekte ve obezite ile savaş veren bireylerin büyük çoğunluğunun duygu durum bozuklukları yaşayarak ağır depresyonlar geçirdiği belirtilmektedir.

Biz obezite ile savaşmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Topluma karşı kendini soyutlamış bireylerin fazla kiloları nedeniyle yaşama haklarının kısıtlanmasına, pek çok sağlık problemi ile boğuşmalarına ve sevdikleri ile beraber kaçırdıkları zamana birlikte son vermek istiyoruz.

Obezite ciddi bir hastalıktır. Cerrahi operasyon gerektiren her hastalık gibi obezite de, sürecin başından sonuna kadar işinin uzmanı bir ekip tarafından takip edilmeli ve steril ameliyathane ortamı sağlanmalıdır.

Bariatric Globe ailesi olarak tüm operasyon sürecinizi organize ederek en sağlıklı, en güvenilir ve en doğru hizmeti almanızı sağlayacağımızın garantisini veriyoruz.

Kilolarınız ile yapacağınız bu savaşta sizi yalnız bırakmayıp bütün süre boyunca yanınızda oluyoruz. Bu yüzden Haftanın 7 günü 24 saat boyunca alabileceğiniz uzaktan desteğimiz sayesinde tedavinize dair her türlü bilgilendirmeyi alabilmenizi ve kendinizi asla yalnız hissetmemenizi sağlıyoruz. Bu sizin yalnız başınıza çıktığınız bir süreç değil, bu beraber ilerlediğimiz bir yol.

Ailemize hoş geldiniz…